Služby pro kvalitní život

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností svých zaměstnanců podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců našich klientů.

POSLEDNÍ NOVINKY

Startuje sbírka “Plníme přání seniorům”. Podpořte seniory i vy, Sodexo vám pomůže.

15.04.2014

Právě dnes odstartoval druhý ročník veřejné sbírky „Plníme přání seniorům”. Tento projekt si klade za cíl pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a zároveň upozornit veřejnost na téma aktivního stáři. Senioři z celé republiky měli začátkem roku možnost přihlásit svá přání do projektu, z došlých pak bylo vybráno celkem 40 finalistů.

Provozní doba infolinky prodloužena

01.03.2014

Od 1. 3. 2014 došlo k prodloužení provozní doby infolinky Sodexo. Nově se k nám dovoláte: Po-Pá 8:00 – 17:00.

TZ: Společnost Sodexo Benefity se stala členem platformy Byznys pro společnost

05.02.2014

Od začátku tohoto roku se společnost Sodexo Benefity stala členem skupiny Byznys pro společnost, největší odborné platformy pro sdílení a šíření principů CSR a udržitelného podnikání v České republice.

K přihlášení do programu Plníme přání seniorům zbývají dva týdny!

08.01.2014

Do 28. února zbývá čas zapojit se do druhého ročníku úspěšné kampaně Plníme přání seniorům od společnosti Sodexo Benefity. Stačí vyslovit přání prostřednictvím formuláře na webu www.plnimepraniseniorum.cz. Výzva platí jak pro samotné seniory, tak pro celá zařízení, která o seniory pečují.

“Plníme přání seniorům” od Sodexo podruhé, minulý rok se vybralo téměř půl miliónu korun

08.01.2014

Společnost Sodexo spouští v lednu druhý ročník iniciativy s názvem Plníme přání seniorům. Tento projekt, jehož cílem je podpořit aktivní trávení volného času seniorů prostřednictvím plnění jejich přání, v minulém roce přinesl více než 1,3 mil. Kč. Sodexo projekt opět realizuje ve spolupráci s neziskovou organizací Diakonie ČCE a Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR.

Previous Next

ŽIVOT V SODEXO

Biocleaning (240x120)
Přemýšlíte, proč byste měli chtít pracovat v Sodexo? Každý může mít své důvody. Podívejte se na důvody našich zaměstnanců.

Zjistěte více

PROJEKT PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST

Projekt pro lepší budoucnost

Sodexo se zavázalo významně přispět k podpoře celosvětově udržitelného rozvoje. Podívejte se na náš Projekt pro lepší budoucnost.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

Společnost Sodexo byla posedmé v řadě oceněna za udržitelný rozvoj.

Prohlédnout ocenění

NAŠE DALŠÍ WEBY