Služby pro kvalitní život

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností svých zaměstnanců podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců našich klientů.

Služby pro státní správu

POSLEDNÍ NOVINKY

Oznámení

18.09.2015

18. 9. 2015 budou zavřena Zákaznická centra a také Zákaznické linky Sodexo

Uzavření Zákaznických center Olomouc a Hradec Králové

13.07.2015

Dne 27.8. 2015 budou uzavřena Zákaznická centra v Olomouci a Hradci Králové.

V rámci sbírky „Plníme přání seniorům“ se vybralo 972.106 Kč. Všech 31 přání bylo splněno!

07.07.2015

Třetí ročník veřejné sbírky iniciativy „Plníme přání seniorům“ je u konce. V letošním roce projekt zaznamenal celkem 359 přihlášených přání, z nichž nezávislá porota následně vybrala 31 účastníků finále. Celkově se podařilo na realizaci přání a snů zúčastněných seniorů, klubů a zařízení pro seniory získat neuvěřitelných 972.106 Kč a všechna finálová přání tak mohou být splněna. Sodexo, jako organizátor sbírky každý příspěvek zdvojnásobilo.

Sbírka „Plníme přání seniorům“ pokračuje. Senioři sní o keramické dílně i záhonku.

27.05.2015

Třetí ročník veřejné sbírky projektu „Plníme přání seniorům“ zaznamenal celkem 359 přihlášek, z nichž bylo nezávislou porotou vybráno 31 finalistů. Na splnění čeká ještě 23 přání. Jedním z nich je i vyvýšený záhonek pro Dům naděje v Brně-Řečkovice, na kterém by mohly pracovat i senioři s omezenou pohyblivostí. V Domově pro seniory Centrin zase touží po keramické dílničce. Dárci mohou přispívat až do 30. června a stejně jako v předešlých letech, i letos společnost Sodexo zdvojnásobí každou darovanou korunu.

Sodexo zavede elektronické stravenky

22.04.2015

Společnost Sodexo Benefity provozuje své elektronické řešení pro stravenky v řadě zemí celého světa. V tuto chvíli připravujeme elektronické řešení stravenek i v České republice. Elektronickou stravenku v podobě karty (Sodexo Gastro Pass CARD) spustíme do konce roku 2015.

Předcházející Další

ŽIVOT V SODEXO

Biocleaning (240x120)
Přemýšlíte, proč byste měli chtít pracovat v Sodexo? Každý může mít své důvody. Podívejte se na důvody našich zaměstnanců.

Zjistěte více

PROJEKT PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST

Projekt pro lepší budoucnost

Sodexo se zavázalo významně přispět k podpoře celosvětově udržitelného rozvoje. Podívejte se na náš Projekt pro lepší budoucnost.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

AonHewittPNG

Prohlédnout ocenění

NAŠE DALŠÍ WEBY