Služby pro kvalitní život

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností svých zaměstnanců podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců našich klientů.

Služby pro státní správu

POSLEDNÍ NOVINKY

Sodexo Gastro Pass CARD zdokonaluje trh zaměstnaneckých benefitů

11.02.2016

Stravenky jsou nejrozšířenějším zaměstnaneckým benefitem, který v České republice denně využívá stovky tisíc lidí. A právě stravenka prošla zásadní inovací a na trh přichází elektronická verze tohoto nejoblíbenějšího benefitu. Největší tuzemský poskytovatel benefitů Sodexo uvedl elektronickou verzi stravenek v podobě Gastro Pass CARD před několika dny do plného komerčního provozu.

Novým marketingovým ředitelem Sodexo Benefity je Štěpán Tůma

02.02.2016

Štěpán Tůma (39 let) byl od ledna jmenován novým marketingovým ředitelem společnosti Sodexo Benefity. Jeho hlavním úkolem bude řízení portfolia a digitální transformace produktů, zejména pak elektronické stravenky Gastro Pass CARD. Na pozici střídá Klaudii Tóthovou.

Nejvýhodnější stravenka má nově hodnotu 105 Kč

04.01.2016

Stravenky představují formu benefitu, kterou zaměstnanci využívají každý den. Podle průzkumu ppm factum pro společnost Sodexo Benefity, téměř 75 % zaměstnanců doplácí až 20 % z celkové ceny oběda. Od Nového roku došlo k úpravě zákonného stravného, daňově nejvýhodnější stravenka se tak od 1. ledna 2016 zvyšuje na 105 Kč. Vyšší nominální hodnotu stravenky ocení zaměstnanci i z důvodu stále vyšších cen obědů v téměř všech krajích České republiky.

Společnost Sodexo Benefity získala ocenění Společnost přátelská rodině

27.11.2015

Síť mateřských center letos již po jedenácté udělovala ocenění Společnost přátelská rodině, které je určeno zaměstnavatelům podporujícím slaďování rodinného a pracovního života.

Reportáž: Sodexo se připojilo k celosvětovému programu Waste Watch

24.10.2015

„Sodexo se připojilo k celosvětovému programu Waste Watch: Ten monitoruje plýtvání potravinami v různých fázích přípravy a výdeje pokrmů. Měření ve firemních restauracích bude probíhat do konce roku. Na základě výsledků se vymyslí konkrétní kroky, jak plýtvání omezit.“

Předcházející Další

ŽIVOT V SODEXO

Biocleaning (240x120)
Přemýšlíte, proč byste měli chtít pracovat v Sodexo? Každý může mít své důvody. Podívejte se na důvody našich zaměstnanců.

Zjistěte více

PROJEKT PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST

Projekt pro lepší budoucnost

Sodexo se zavázalo významně přispět k podpoře celosvětově udržitelného rozvoje. Podívejte se na náš Projekt pro lepší budoucnost.

GASTRO PASS CARD

bannerHP2

Prohlédnout ocenění

NAŠE DALŠÍ WEBY