Služby pro kvalitní život

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností svých zaměstnanců podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců našich klientů.

Služby pro státní správu

POSLEDNÍ NOVINKY

Generální ředitelka Sodexo Benefity Martina Grygar Březinová se stala Top odpovědným leaderem 2014

17.10.2014

Letos již po jedenácté udělovala nezisková platforma Byznys pro společnost ocenění Top odpovědná firma, které získávají nejlepší společnosti a jejich projekty udržitelného a odpovědného podnikání v České republice.

60 % Čechů se za poslední roky změnila atmosféra na pracovišti k horšímu.

13.10.2014

Tlak na pracovní výsledky se za poslední roky na pracovištích v Česku většinou zvýšil, ale je stále ještě snesitelný. Zato pracovní atmosféra se pro většinu zaměstnanců zhoršila. Tyto závěry plynou z průzkumu společnosti Sodexo, poskytovatele benefitů a motivačních systémů. Průzkum byl realizován na 500 respondentech během července tohoto roku.

Tomáš Kopřiva ředitelem nově zřízeného úseku Sodexo Business Development

07.10.2014

Do funkce ředitele nového úseku Business Development společnosti Sodexo Benefity byl jmenován dosavadní ředitel marketingu Tomáš Kopřiva (37).

Sodexo jde na nový trh, zakládá nový úsek a nabídne nejuniverzálnější poukázku na trhu

01.10.2014

Jak efektivně motivovat své obchodní partnery? To řeší zcela nový typ poukázky od společnosti Sodexo, tzv. Bonus Pass. Bonus Pass je zároveň prvním produktem nově založeného úseku Business Development společnosti Sodexo Benefity, který se bude soustředit na nové trendy a trhy.

98 % českých rodičů vítá dnes schválené školkovné, Sodexo jim nabídne nový benefit Baby Pass

23.09.2014

Společnost Sodexo Benefity, jednička na trhu zaměstnaneckých benefitů, nabídne nový benefit pro rodiče předškolních dětí pod názvem Baby Pass. Možnost využití nového benefitu se v současné době týká zaměstnavatelů a rodičů více než 670 000 českých dětí ve věku od jednoho do šesti let. Vznik nového benefitu je podpořen zákonem „O poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a změně souvisejících zákonů“, který dnes schválila poslanecká sněmovna. Že bude o nový benefit velký zájem, napovídá čerstvě realizovaný průzkum, který zadala společnost Sodexo Benefity na vzorku 500 respondentů. Průzkum totiž zjistil, že 60 % českých rodičů se setkalo s problémy při umístění dítěte do školky a 98 % rodičů uvedlo, že by školkovné od svých zaměstnavatelů v případě schválení sněmovnou uvítalo.

Previous Next

ŽIVOT V SODEXO

Biocleaning (240x120)
Přemýšlíte, proč byste měli chtít pracovat v Sodexo? Každý může mít své důvody. Podívejte se na důvody našich zaměstnanců.

Zjistěte více

PROJEKT PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST

Projekt pro lepší budoucnost

Sodexo se zavázalo významně přispět k podpoře celosvětově udržitelného rozvoje. Podívejte se na náš Projekt pro lepší budoucnost.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

Společnost Sodexo byla posedmé v řadě oceněna za udržitelný rozvoj.

Prohlédnout ocenění

NAŠE DALŠÍ WEBY