Služby pro kvalitní život

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností svých zaměstnanců podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců našich klientů.

Služby pro státní správu

POSLEDNÍ NOVINKY

Sodexo zavede elektronické stravenky

22.04.2015

Společnost Sodexo Benefity provozuje své elektronické řešení pro stravenky v řadě zemí celého světa. V tuto chvíli připravujeme elektronické řešení stravenek i v České republice. Elektronickou stravenku v podobě karty (Sodexo Gastro Pass CARD) spustíme do konce roku 2015.

Úspěšný projekt “Plníme přání seniorům” spouští veřejnou sbírku. Sodexo ji opět zdvojnásobí.

15.04.2015

Počínaje dneškem startuje už třetí ročník veřejné sbírky projektu „Plníme přání seniorům“, který se snaží podporovat aktivní stáří a naplňuje tužby a sny našich starších spoluobčanů. V letošním roce zaznamenal projekt celkem 359 přihlášených přání, z nichž bylo nezávislou porotou, složenou ze zástupců partnerů vybráno celkem 31 finalistů. Přání jsou nyní uveřejněna na www.plnime-prani-seniorum.cz, kde může každý až do 30. června 2015 přispět na uskutečnění jednotlivých snů. Příspěvek je vždy určen na konkrétní přání, proto si mohou dárci vybrat to, které je jim sympatické a chtějí ho svým darem podpořit. Stejně jako v předešlých ročnících, i letos společnost Sodexo zdvojnásobí každou darovanou korunu a výrazně tak zvýší šanci na splnění jednotlivých přání. Partnery projektu jsou také Diakonie ČCE, Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a projekt SenSen Konta Bariéry.

Ceny obědů za poslední roky stouply téměř všude, v Ústí dokonce o čtvrtinu, nejdražší zůstávají v Praze.

17.03.2015

Podle průzkumu společnosti Sodexo Benefity, největšího poskytovatele zaměstnaneckých benefitů, došlo za poslední čtyři roky ke zdražení obědů ve všech krajích mimo Libereckého a Olomouckého kraje. Nejvíce si připlatili strávníci v Ústí a okolí a to téměř o čtvrtinu. O zhruba 15 % více si připlatili obyvatelé Prahy, Brna, měst ve Východních Čechách nebo v Ostravě. Experti ze společnosti Sodexo Benefity odhadují, že pokud bude pokračovat současný trend, stoupnou ceny obědů i v tomto roce o průměrných 5-10 %. V souvislosti s tímto trendem řada zaměstnavatelů navyšuje i hodnotu stravenek, kterou zaměstnancům poskytuje.

Uzávěrka pro přání iniciativy „Plníme přání seniorům“ se blíží. Do 28. února zbývá jen 10 dní, nepromeškejte je!

18.02.2015

28. února je poslední den, kdy mohou senioři, kluby seniorů nebo zařízení pečující o seniory zaslat svá přání do projektu „Plníme přání seniorům“. Iniciativa „Plníme přání seniorům“ vznikla díky spolupráci společnosti Sodexo s neziskovou organizací Diakonie ČCE, Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a projektem SenSen Konta Bariéry a snaží se podporovat seniory v jejich zájmech, koníčcích a v aktivním trávení volného času.

Novou personální ředitelkou Sodexo Benefity se stala Jana Schattauerová

27.01.2015

Jana Schattauerová (34 let) se stala novou personální ředitelkou společnosti Sodexo Benefity. Nahradila Ilonu Malou, která na konci roku odešla na mateřskou dovolenou.

Předcházející Další

ŽIVOT V SODEXO

Biocleaning (240x120)
Přemýšlíte, proč byste měli chtít pracovat v Sodexo? Každý může mít své důvody. Podívejte se na důvody našich zaměstnanců.

Zjistěte více

PROJEKT PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST

Projekt pro lepší budoucnost

Sodexo se zavázalo významně přispět k podpoře celosvětově udržitelného rozvoje. Podívejte se na náš Projekt pro lepší budoucnost.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

AonHewittPNG

Prohlédnout ocenění

NAŠE DALŠÍ WEBY