Služby pro kvalitní život

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností svých zaměstnanců podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců našich klientů.

Služby pro státní správu

POSLEDNÍ NOVINKY

Uzavření Zákaznických center Olomouc a Hradec Králové

13.07.2015

Dne 27.8. 2015 budou uzavřena Zákaznická centra v Olomouci a Hradci Králové.

V rámci sbírky „Plníme přání seniorům“ se vybralo 972.106 Kč. Všech 31 přání bylo splněno!

07.07.2015

Třetí ročník veřejné sbírky iniciativy „Plníme přání seniorům“ je u konce. V letošním roce projekt zaznamenal celkem 359 přihlášených přání, z nichž nezávislá porota následně vybrala 31 účastníků finále. Celkově se podařilo na realizaci přání a snů zúčastněných seniorů, klubů a zařízení pro seniory získat neuvěřitelných 972.106 Kč a všechna finálová přání tak mohou být splněna. Sodexo, jako organizátor sbírky každý příspěvek zdvojnásobilo.

Sbírka „Plníme přání seniorům“ pokračuje. Senioři sní o keramické dílně i záhonku.

27.05.2015

Třetí ročník veřejné sbírky projektu „Plníme přání seniorům“ zaznamenal celkem 359 přihlášek, z nichž bylo nezávislou porotou vybráno 31 finalistů. Na splnění čeká ještě 23 přání. Jedním z nich je i vyvýšený záhonek pro Dům naděje v Brně-Řečkovice, na kterém by mohly pracovat i senioři s omezenou pohyblivostí. V Domově pro seniory Centrin zase touží po keramické dílničce. Dárci mohou přispívat až do 30. června a stejně jako v předešlých letech, i letos společnost Sodexo zdvojnásobí každou darovanou korunu.

Sodexo zavede elektronické stravenky

22.04.2015

Společnost Sodexo Benefity provozuje své elektronické řešení pro stravenky v řadě zemí celého světa. V tuto chvíli připravujeme elektronické řešení stravenek i v České republice. Elektronickou stravenku v podobě karty (Sodexo Gastro Pass CARD) spustíme do konce roku 2015.

Úspěšný projekt “Plníme přání seniorům” spouští veřejnou sbírku. Sodexo ji opět zdvojnásobí.

15.04.2015

Počínaje dneškem startuje už třetí ročník veřejné sbírky projektu „Plníme přání seniorům“, který se snaží podporovat aktivní stáří a naplňuje tužby a sny našich starších spoluobčanů. V letošním roce zaznamenal projekt celkem 359 přihlášených přání, z nichž bylo nezávislou porotou, složenou ze zástupců partnerů vybráno celkem 31 finalistů. Přání jsou nyní uveřejněna na www.plnime-prani-seniorum.cz, kde může každý až do 30. června 2015 přispět na uskutečnění jednotlivých snů. Příspěvek je vždy určen na konkrétní přání, proto si mohou dárci vybrat to, které je jim sympatické a chtějí ho svým darem podpořit. Stejně jako v předešlých ročnících, i letos společnost Sodexo zdvojnásobí každou darovanou korunu a výrazně tak zvýší šanci na splnění jednotlivých přání. Partnery projektu jsou také Diakonie ČCE, Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a projekt SenSen Konta Bariéry.

Předcházející Další

ŽIVOT V SODEXO

Biocleaning (240x120)
Přemýšlíte, proč byste měli chtít pracovat v Sodexo? Každý může mít své důvody. Podívejte se na důvody našich zaměstnanců.

Zjistěte více

PROJEKT PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST

Projekt pro lepší budoucnost

Sodexo se zavázalo významně přispět k podpoře celosvětově udržitelného rozvoje. Podívejte se na náš Projekt pro lepší budoucnost.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

AonHewittPNG

Prohlédnout ocenění

NAŠE DALŠÍ WEBY