Služby pro kvalitní život

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností svých zaměstnanců podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců našich klientů.

Služby pro státní správu

POSLEDNÍ NOVINKY

Reportáž: Sodexo se připojilo k celosvětovému programu Waste Watch

24.10.2015

„Sodexo se připojilo k celosvětovému programu Waste Watch: Ten monitoruje plýtvání potravinami v různých fázích přípravy a výdeje pokrmů. Měření ve firemních restauracích bude probíhat do konce roku. Na základě výsledků se vymyslí konkrétní kroky, jak plýtvání omezit.“

Společnost Sodexo Benefity získala prestižní cenu za odpovědné podnikání TOP Odpovědná firma 2015

20.10.2015

Nezisková platforma Byznys pro společnosti letos již po dvanácté udělovala ocenění nejlepším společnostem a jejich projektům udržitelného a odpovědného podnikání v České republice.

Emise stravenky a Asistence 2016

09.10.2015

Od října budeme vydávat stravenky Gastro Pass v jasně červené barvě s platností do konce roku 2016.

Oznámení

18.09.2015

18. 9. 2015 budou zavřena Zákaznická centra a také Zákaznické linky Sodexo

Jak uspět v Zaměstnavateli roku? Rozhodují i benefity!

20.07.2015

Co spojuje nejlepší zaměstnavatele v České republice? Poskytované benefity. To potvrzují i výsledky 13. ročníku ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku. Mezi patnácti nejvýše oceněnými firmami je jasný trend v poskytování zaměstnaneckých benefitů. Nejen stravenky, ale i volnočasové benefity poskytují absolutně všichni ocenění svým zaměstnancům.

Předcházející Další

ŽIVOT V SODEXO

Biocleaning (240x120)
Přemýšlíte, proč byste měli chtít pracovat v Sodexo? Každý může mít své důvody. Podívejte se na důvody našich zaměstnanců.

Zjistěte více

PROJEKT PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST

Projekt pro lepší budoucnost

Sodexo se zavázalo významně přispět k podpoře celosvětově udržitelného rozvoje. Podívejte se na náš Projekt pro lepší budoucnost.

GASTRO PASS CARD

bannerHP2

Prohlédnout ocenění

NAŠE DALŠÍ WEBY