accessibility | skip to navigation | skip to content | skip to search box
25.1.2010
Kuchař roku má své finalisty !!! ... kdo získá titul a usedne na trůn ?
Ve dnech 16.-17.1. se uskutečnilo semifinálové kolo IX. ročníku největší národní soutěže Asociace kuchařů a cukrářů ČR - Kuchař roku 2009/2010 v SOU Gastronomie U Krbu, Praha 10.
Zastoupení Sodexo v semifinále nás letos velice těší! Z předchozích kol se vedle kuchařů renomovaných českých hotelů – jako jediní z oblasti cateringu a firemního stravování- probojovali dva zástupci společnosti Sodexo – Josef Dufek a František Václavek.
Všichni soutěžící bojovali dva dny, aby přesvědčili technickou komisi, degustační porotu a certifikované komisaře o svých kvalitách.
Do finále se z naší silné dvojky probojoval Josef Dufek. Jeho mladší kolega František Václavek je prvním náhradníkem. Finále se uskuteční 20.března 2010 v hotelu Clarion Congress Prague a záštitu nad ním převzala Lívie Klausová. Vítěz soutěže se stane reprezentantem kontinentálního kola světové soutěže WACS - Global Chefs Challenge !
Jsme pyšní, že Sodexo se zařadilo mezi českou kuchařskou elitu!!! Blahopřejeme našim finalistům a do závěrečného klání přejeme hodně úspěchů!
Na fotkách oba soutěžící - Josef Dufek a František Václavek a Václav Šmerda, guru dorůstající kuchařské elity Sodexo


