Lidé sedí u stolu a baví se

Přihlásit se k účtu

Jste náš zákazník? Přihlaste se pohodlně do svého účtu

Moje Sodexo

Objednávkový portál pro registrované klienty vám umožňuje objednávat produkty pro vaše zaměstnance a spravovat veškeré informace.

Jste náš partner?

Partnerský portál

Na portálu najdete vše potřebné pro spolupráci s námi. Smluvní podmínky, vaše provozovny a kontakty, přehled všech svých faktur, transakcí, možnost vytvoření elektronické výčetky, online platby Flexi Pass CARD nebo akceptace produktu ActivePass.

Jste uživatel?

Osobní účet

Po přihlášení do Osobního účtu máte přístup k aktuálním zůstatkům na svých kartových účtech, k přehledu transakcí nebo můžete spravovat svoje karty.

Cafeteria mojeBenefity

Vybírejte si svoje benefity v online samoobsluze pro aktivity v oblasti kultury, sportu, zdraví, rekreace a relaxu, vzdělávání a zážitků.

COVID-19 UPDATE:
POZOR: Vzhledem k nařízení vlády fungují naše Zákaznická centra Sodexo pouze v okénkovém, bezhotovostním provozu. Prosíme, kontaktujte své Zákaznické centrum předem a domluvte si termín návštěvy. Rádi bychom vás také informovali o platnosti Flexi Pass a Flexi Pass CARD, která bude letos prodloužena. Pokud se chcete dozvědět více o provozních změnách souvisejících s epidemií COVID-19, klikněte na tlačítko níže.
X