Motivujte mileniály

Nabídněte svým mladým zaměstnancům moderní benefity podle jejich preferencí. Podpořte je ve zdravém životním stylu a buďte ještě atraktivnějším zaměstnavatelem.

Elektronické stravenky

Gastro Pass CARD jsou stravenky v moderním pojetí. Umožňují platit za obědy pohodlně jako platební kartou nebo chytrým telefonem pomocí aplikace.

Zjistit více

Dvě bavící se ženyKarta na stravné

Aktivně každý den

Umožněte svým zaměstnancům užívat si volný čas naplno. S ActivePassem můžou každý den navštívit jedno relaxační, sportovní nebo zábavní zařízení.

Zjistit více

Tančící ženyKarta a aplikace ActivePass

Benefity podle vlastního gusta

V rámci Cafeterie si každý vybere svůj vlastní benefit, ať už je to sauna, divadlo, tenis nebo dovolená. Postup je jednoduchý jako při nakupování v e-shopu.

Zjistit více

Muž a žena pracující na projektuCafeteria - logo
COVID-19 UPDATE:
POZOR: Vzhledem k nařízení vlády fungují naše Zákaznická centra Sodexo pouze v okénkovém, bezhotovostním provozu. Prosíme, kontaktujte své Zákaznické centrum předem a domluvte si termín návštěvy. Rádi bychom vás také informovali o platnosti Flexi Pass a Flexi Pass CARD, která bude letos prodloužena. Pokud se chcete dozvědět více o provozních změnách souvisejících s epidemií COVID-19, klikněte na tlačítko níže.
X