Vyměňte papírové poukázky za kartu

Naše kartová řešení mají stejnou daňovou výhodnost, na kterou jste zvyklí u papírových poukázek. K tomu usnadňují administrativu a distribuci. Karty vám podle přání doručíme do firmy, nebo na soukromé adresy zaměstnanců. Stravné nebo volnočasové kredity se na účet navíc připíší během několika minut. Poskytněte svým zaměstnancům jejich oblíbený benefit na kartě!

Platba za oběd kartou, nebo mobilem

S Gastro Pass CARD zaměstnanec zaplatí vždy přesnou částku. Platit může bezkontaktně a díky aplikaci Mobilní platba i chytrým telefonem.

Zjistit více

Muž hrající si s chlapcem venkuKarta na stravné

Volnočasové benefity v moderním hávu

Na Flexi Pass CARD můžete body nahrávat jednoduše a kdykoliv. Nečekáte na doručení poukázek a zaměstnanci můžou okamžitě vyrazit za relaxem, za zábavou nebo za sportem.

Zjistit více

Žena s mužem diskutující o projektu

Všechny benefity vždy po ruce

Díky mobilním aplikacím je správa všech benefitů jednoduchá. Můžete díky nim navíc platit i chytrým telefonem.

Zjistit více

Mobilní aplikace (FR)
COVID-19 UPDATE:
POZOR: Vzhledem k nařízení vlády fungují naše Zákaznická centra Sodexo pouze v okénkovém, bezhotovostním provozu. Prosíme, kontaktujte své Zákaznické centrum předem a domluvte si termín návštěvy. Rádi bychom vás také informovali o platnosti Flexi Pass a Flexi Pass CARD, která bude letos prodloužena. Pokud se chcete dozvědět více o provozních změnách souvisejících s epidemií COVID-19, klikněte na tlačítko níže.
X