Cluster image

Jak si změnit PIN kód karty?

Zapomněli jste PIN kód?

Existuje mnoho důvodů, proč změnit PIN, který chrání vaši benefitní kartu. Při opakovaných platbách do 500 Kč se může snadno stát, že PIN zapomenete. Nebo jej ve spěchu opakovaně zadáte špatně a potřebujete jej znovu nastavit. Ať už jsou vaše důvody jakékoli, je dobré vědět, jak PIN resetovat a nastavit si nový.

 

Kdy se PIN používá?

  • Při každé kontaktní platbě
  • Při bezkontaktní platbách nad 500 Kč

 

Pro které benefitní karty je PIN nastaven?

  • Gastro Pass CARD
  • Flexi Pass CARD
  • Multi Pass CARD (PIN se nastavuje pro každou kartu zvlášť, a to jak pro stravenku, tak pro kartu pro volný čas).

 

PIN si můžete snadno resetovat ve svém osobním účtu Sodexo na adrese www.sodexo-ucet.cz nebo v mobilní aplikaci Osobní účet.

 

Na stránkách Sodexo účtu

Přihlaste se ke svému účtu na adrese www.sodexo-ucet.cz. Nejprve zvolte typ účtu, ke kterému se karta váže – Stravování pro Gastro Pass CARD nebo Volný čas pro Flexi Pass CARD.

V části karty stisknete tlačítko Reset PIN. Potvrďte svou volbu a při příští platbě kontaktním způsobem nastavte na platebním terminálu nový PIN.

Nebo se můžete podívat na video zde.

 

V mobilní aplikaci

 

Resetování PIN kódu v aplikaci Sodexo Osobní účet probíhá stejně. Nejprve zvolte typ účtu a následně v záložkách vyberte možnost Karty a klikněte na Reset PIN.

Potvrzením volby dojde k resetování PIN. Při příští platbě si na platebním terminálu nastavíte nový. Nezapomeňte, že transakce musí být provedena kontaktně.

 

Jak se registrovat nebo přihlásit k účtu?

Sodexo Osobní účet je účet, který je automaticky zřízen při objednání karty. Je...

Jak objednat nebo aktivovat novou kartu?

Jak objednat novou kartu? Pokud potřebujete objednat novou kartu, můžete o ni zažádat buď přes HR oddělení svého zaměstnavatele nebo přímo přes Sodexo ...

Kde uplatnit benefity Sodexo

Katalog provozoven, ve kterých můžete uplatnit benefity Přehled partnerů, u kterých lze uplatit Sodexo benefity naleznete na portálu

Jak blokovat kartu?

Kde mohu blokovat kartu? Nemůžete najít svou Sodexo kartu a nechcete, aby někdo čerpal vaše prostředky? Zablokovat kartu můžete sami online v 

Vše o doručování papírových poukázek

Kdo si může objednat papírové poukázky? Pokud jste uživatelem

Co je to Qerko?

Qerko je mobilní aplikace, díky které můžete svo...