Motivujte zaměstnance
benefity, které ocení

Digitální benefity od Sodexo mohou vaši zaměstnanci využít na pestrou škálu volnočasových aktivit od masáží, přes dovolené, až po sportovní aktivity nebo nákup knih. Uplatnit je mohou již na více než 15 000 místech v ČR.

Multi pass card

Dejte svým zaměstnancům benefit, který jim dá svobodu vybrat si to, co jim udělá největší radost.

Mám zájem o produkt

Široká partnerská síť

O uplatnění benefitů se nemusíte obávat. Aktuálně je do partnerské sítě zapojeno více než 15 000 provozoven z řad lékáren, posiloven, knihkupectví a jiných volnočasových provozoven.

Daňová optimalizace

Umožněte svým zaměstnancům, aby si mohli převést bonusy do volnočasových benefitů. Získají tak více prostředků na nákup služeb a zboží.

Speciální nabídky

Speciální program, díky kterému mohou vaši zaměstnanci u vybraných partnerů získat zajímavé výhody.

Zaměstnavatelé, kteří nám důvěřují:

Výhody Sodexo benefitů pro volný čas

 • Získáte efektivní motivační nástroj, který se zaměstnancům ve výplatě neztratí (zaměstnanci vnímají celou hodnotu volnočasových kreditů).
 • Zaměstnancům poskytnete účelový benefit - peníze od vás utratí jen za volnočasové aktivity.
 • Snadná odměna nebo dárek (k narozeninám nebo Vánocům) pro zaměstnance, u které nikdy nesáhnete vedle.
 • Snadná administrativa, díky které ušetříte čas. Karty jednorázově objednáte a pak už jen dobíjíte kredit. Umožníte zaměstnancům platit v široké síti: 15 000 provozoven.
 • Platba kartou je pohodlná a bezpečná - pokud zaměstnanci kartu ztratí, o nic nepřijdou.
 • Díky webové i mobilní aplikaci budou mít vaši zaměstnanci neustále přehled o stavu svého účtu.
 • Získáte efektivní motivační nástroj, který se zaměstnancům ve výplatě neztratí (zaměstnanci vnímají celou hodnotu volnočasových kreditů).
 • Zaměstnancům poskytnete účelový benefit - peníze od vás utratí jen za volnočasové aktivity.
 • Snadná odměna nebo dárek (k narozeninám nebo Vánocům) pro zaměstnance, u které nikdy nesáhnete vedle.
 • Snadná administrativa, díky které ušetříte čas. Karty jednorázově objednáte a pak už jen dobíjíte kredit. Umožníte zaměstnancům platit v široké síti 15 000 provozoven.
 • Platba kartou je pohodlná a bezpečná - pokud zaměstnanci kartu ztratí, o nic nepřijdou.
 • Díky webové i mobilní aplikaci budou mít vaši zaměstnanci neustále přehled o stavu svého účtu./span>

Cafeteria

Benefitní on-line samoobsluha, kde si může zaměstnanec za přidělené body koupit široké spektrum produktů, služeb nebo zážitků.

Částka nahraná v benefitech je až o 26 % výhodnější, než pokud by se přidala k výplatě.
Do portálu je zapojeno více než 15 000 partnerů po celé ČR. 

Naše produkty

Papírová poukázka

Cafeteria

flexi pass card

Multi Pass CARD

Speciální nabídky

Snadná správa a administrativa

Možnost přidání stravenkové karty

Daňová výhodnost

Široká akceptační síť

Rychlé a snadné objednání

Platba přesné částky

Možnost propojení aplikace

Možnost blokace při ztrátě peněženky

Okamžitě k dispozici

Úspora místa a času

Doručení přímo na adresy zaměstnanců

Moderní řešení

Ekologické řešení

Účelovost benefitu

Benefity pro volný čas od Sodexo přijímá více než 15 000 provozoven a další stále přibývají.

Každý měsíc navíc rozšířujeme naší síť až o 500 nových míst.

Zobrazit partnery

Připraveni dopřát zaměstnancům kompletní balíček benefitů od Sodexo?

Mám zájem o produkt

Často kladené otázky

Karty Sodexo Gastro Pass CARD nebo Multi Pass CARD i samotné benefity objednává zaměstnavatel – stejně jako papírové poukázky - přes Sodexo objednávkový portál mojeSodexo.cz. Volit můžete mezi doručením přímo do sídla vaší firmy nebo na adresy jednotlivých zaměstnanců. Připsání odpovídajícího stravného na jednotlivé kartové účty zaměstnanců zajistí Sodexo.
Před prvním použitím je nutné potvrdit převzetí karty. Pokud byla karta doručena zaměstnancům na soukromou adresu, je nutné, aby zaměstnanci potvrdili převzetí karty v Sodexo Osobním účtu nebo v Cafeterii. Tím je karta připravena k aktivaci první kontaktní platbou. Pokud karty dorazily k vám do firmy, je nutné před rozdáváním karet zaměstnancům potvrdit jejich převzetí skrze SPO. Při předání zaměstnancům je karta opět připravena k aktivaci. Pro aktivaci karty je nutné, aby první transakce s kartou proběhla kontaktním způsobem (zasunutím karty do platebního terminálu pro obě každou z nahraných částí – pokud je na Multi Pass CARD nahrána stravovací i volnočasová část, je nutné provést kontaktní platbu při aktivaci každé z těchto částí. Platby volnočasovou částí probíhají vždy kontaktním způsobem.) V rámci první kontaktní platby si zaměstnanci sami nastaví vlastní čtyřmístný PIN kód. PIN kód může být stejný nebo jiný pro obě části.
Stejně jako u papírové verze, tak i u elektronické varianty volnočasových benefitů, je jejich platnost pevně dána. Datum, ke kterému je třeba body vyčerpat se ale může lišit. V tomto případě doporučujeme uživatelům ověření bodů na Osobním účtu přímo v detailu dané karty. Po přihlášení k webu www.sodexo-ucet.cz a prokliknutí do přehledu účtu Volný čas (Přes volbu Volný čas v nabídce Účty v záhlaví stránky a nebo přes proklik skrze zůstatek Volný čas na hlavní stránce), následně pak nabídka INFO. Zde je uvedeno datum expirace včetně částky, kterou je do uvedené doby třeba vyčerpat. Aktuální stav volnočasových benefitů je možné ověřit také přímo v mobilní aplikaci Osobní účet.
Ano, v tomhle ohledu se nic nemění – i u karty a elektronických volnočasových benefitů zůstává daňová výhodnost zachována.
Ano. Na kartě Multi Pass CARD můžete mít aktivní i jen jednu z nabízených části. V případě, že se později rozhodnete využívat i druhou část, může být okamžitě a jednoduše aktivována skrze objednávku v rámci SPO. Můžete například běžně poskytovat stravování přes kartu Multi Pass CARD a na Vánoce zaměstnancům přispět na volnočasové aktivity. Nemusíte vydávat další karty a prostředky jsou zaměstnancům okamžitě k dispozici na jedné kartě.

Nenašli jste co potřebujete vědět?

Podívejte se na všechny dotazy