Dárkový Pass

Darujte jedním dárkem nekonečně možností. Dárkový Pass Sodexo je univerzální dárková poukázka ideální pro motivaci a podporu prodeje. Věnujte ho všem, na kterých vám v byznyse záleží.

Mám zájem o Dárkový Pass

Pro obchodní partnery

 • Poděkování za dosavadní spolupráci
 • Budování loajality a motivace k vyšším odběrům
 • Věrnostní programy
 • Motivace externích prodejců

Pro koncové zákazníky

 • Zapojení do spotřebitelských soutěží
 • Věrnostní programy
 • Poděkování za doporučení klienta

Pro vaše zaměstnance

 • Dárek k významné životní události
 • Za pracovní úspěch
 • Vánoční dárek

Výhody Dárkového Passu

Úspora času a práce

Administrativa spojená s objednávkou poukázek je minimální. Vaši objednávku navíc doručíme už do 48 hodin.

Daňové zvýhodnění

DÁRKOVÝ PASS může být nákladovou položkou při splnění zákonných podmínek: Firma může náklady na poukázky uplatnit jako daňově uznatelné, pokud v souladu s § 24 odst. 1 Zákona o daních z příjmů č. 586/1992Sb. (dále jen ZDP) prokáže, že se jedná o náklady vynaložené k dosažení, zajištění a udržení zdanitelných příjmů.

Efektivní motivace

Dárkový Pass skvěle poslouží nejen jako firemní dárek, ale i jako odměna do věrnostních programů nebo jako správná motivace pro partnery či zaměstnance.

Jednoduchá logistika

Pokud preferujete předání poukázek přímo do rukou obdarovaného, není problém. Poukázky bude mít u sebe do pěti pracovních dnů. Náklady na skladování, logistiku a reklamace jsou téměř nulové.

Nejširší pokrytí

Poukázky lze uplatnit na více než 21 000 místech. Dopřát si za ně můžete libovolné dárky nebo služby z nejrůznějších oblastí, jako jsou např. elektro, hobby markety, oblečení, hračky, klenoty, kosmetika, cestování, volný čas, zdraví.

Univerzálnost

Vždy se trefíte do vkusu. 96 % obdarovaných preferuje možnost vybrat si dárek podle svých představ. Proto je univerzální poukázka lepší, než hmotný dar.

Řešení na míru

Poukázky lze personifikovat vaším logem a design obálky můžeme připravit dle vašich požadavků. Nejoblíbenější nominální hodnota je 500 Kč a 1000 Kč, ale umíme vyrobit na přání jakoukoliv hodnotu od 100 Kč.

Benefit přijímá

Dárkový Pass využijete u více než 21 000 provozoven. A další stále přibývají.

Zobrazit partnery

Chci objednat Dárkový Pass pro naši firmu

Často kladené otázky

Karty Sodexo Gastro Pass CARD nebo Multi Pass CARD i samotné stravné objednává zaměstnavatel – stejně jako papírové stravenky - přes Sodexo objednávkový portál mojeSodexo.cz. Volit můžete mezi doručením přímo do sídla vaší firmy nebo na adresy jednotlivých zaměstnanců. Připsání odpovídajícího stravného na jednotlivé kartové účty zaměstnanců zajistí Sodexo.
Před prvním použitím je nutné potvrdit převzetí karty. Pokud byla karta doručena zaměstnancům na soukromou adresu, je nutné, aby zaměstnanci potvrdili převzetí karty v Sodexo Osobním účtu nebo v Cafeterii. Tím je karta připravena k aktivaci první kontaktní platbou. Pokud karty dorazily k vám do firmy, je nutné před rozdáváním karet zaměstnancům potvrdit jejich převzetí skrze SPO. Při předání zaměstnancům je karta opět připravena k aktivaci. Pro aktivaci karty je nutné, aby první transakce s kartou proběhla kontaktním způsobem (zasunutím karty do platebního terminálu pro obě každou z nahraných částí – pokud je na Multi Pass CARD nahrána stravovací i volnočasová část, je nutné provést kontaktní platbu při aktivaci každé z těchto částí. Platby volnočasovou částí probíhají vždy kontaktním způsobem.) V rámci první kontaktní platby si zaměstnanci sami nastaví vlastní čtyřmístný PIN kód. PIN kód může být stejný nebo jiný pro obě části.
Platnost elektronických stravenek je až 16 měsíců (nové elektronické stravenky platí vždy od 1. září a ztrácejí platnost k 31. prosinci následujícího roku)

 • prostředky nabité od 1. 1. do 31. 8. platí vždy do konce téhož roku
 • prostředky nabité od 1. 9. do 31. 12. platí do konce roku následujícího
Při transakcích kartou se automaticky čerpají nejstarší prostředky na účtu.
Ano, v tomhle ohledu se nic nemění – i u karty a elektronického stravného zůstává daňová výhodnost zachována.
Ano. Na kartě Multi Pass CARD můžete mít aktivní i jen jednu z nabízených části. V případě, že se později rozhodnete využívat i druhou část, může být okamžitě a jednoduše aktivována skrze objednávku v rámci SPO. Můžete například běžně poskytovat stravování přes kartu Multi Pass CARD a na Vánoce zaměstnancům přispět na volnočasové aktivity. Nemusíte vydávat další karty a prostředky jsou zaměstnancům okamžitě k dispozici na jedné kartě.

Nenašli jste co potřebujete vědět?

Podívejte se na všechny dotazy

Pak si přečtěte naši příručku, kde najdete spoustu praktických rad a inspirace.

Chcete, aby vaše firma efektivně rostla?