Jak si změnit PIN kód Pluxee karty?

Zapomněli jste svůj PIN kód?

Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli potřebovat změnit PIN, který chrání vaši benefitní kartu. Může se stát, že si PIN zapomenete při opakovaných platbách do 500 Kč, nebo ho ve spěchu opakovaně zadáte špatně a potřebujete ho znovu nastavit. Bez ohledu na důvod je důležité vědět, jak resetovat svůj PIN a nastavit si nový.

Kdy je PIN používán?

  • Při každé kontaktní platbě (zasunutím do terminálu)
  • Při bezkontaktních platbách nad 500 Kč

Pro které benefitní karty je možné nastavit PIN?

  • Kartu Gastro
  • Kartu Flexi
  • Kartu Multibenefit (PIN se nastavuje pro každou kartu zvlášť)

Resetování PIN kódu můžete provést snadno ve svém účtu Pluxee na adrese ucet.pluxee.cz nebo v mobilní aplikaci Pluxee účet.

Na webových stránkách Pluxee účtu:

Přihlaste se ke svému účtu na adrese ucet.pluxee.cz. Nejprve vyberte typ účtu, ke kterému je karta přiřazena – "Stravování" pro kartu Gastro nebo "Volný čas" pro kartu Flexi. V účtu "Stravování" klikněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu a vyberte možnost „Reset PIN“. Potvrďte svou volbu a při další platbě kontaktním způsobem (tj. zasunutím karty do platebního terminálu) nastavte na platebním terminálu nový PIN.

V mobilní aplikaci:

Resetování PIN kódu v aplikaci Pluxee účet probíhá podobně. Nejprve vyberte typ účtu „Stravování“ nebo „Volný čas“ a poté v záložkách „Karty“ klikněte na tlačítko „Reset PIN“. Potvrďte svou volbu a váš PIN bude resetován. Při další platbě si na platebním terminálu nastavte nový PIN. Nezapomeňte, že transakce musí být provedena kontaktně.