S našimi benefity vaše podnikání poroste

Jste provozovatel sportovního, vzdělávacího či ubytovacího zařízení, lékárny, knihkupectví, služeb v oblasti wellness a zdraví nebo jiných volnočasových aktivit?
Pokud začnete přijímat Sodexo benefity pro volný čas, získáte nové zákazníky a zvýšíte své tržby. Bude to pro vás marketingová výhoda a čeká na vás řada dalších výhod.

Multi pass card

Přijdete se k 15 000 provozovnám, které díky našim benefitům pro volný čas získávají nové zákazníky.

Mám zájem o produkt

Navýšení tržeb

Oslovte až 100 000 uživatelů našich benefitů pro volný čas, a podpořte tak své podnikání. Díky speciálním nabídkám můžete své tržby ještě navýšit.

Marketing

Zapojte se do našich speciálních nabídek a buďte vidět! Naše partnery propagujeme na sociálních sítích, webu a v dalších médiích.

On-line platby

Držte krok s dobou! Umožněte stávajícím i novým zákazníkům platit on-line a bezkontaktně.

Zaměstnavatelé, kteří nám důvěřují:

Výhody, které vám přinesou Sodexo benefity

  • Celý proces přijímání, zpracováni i proplácení digitálních volnočasových benefitů je v elektronické formě výrazně rychlejší.
  • Vaším zákazníkům umožníte nakupovat zboží a služby on-line z pohodlí jejich domova a na vaší provozovně platit bezpečně bezkontaktně.
  • V případě zájmu se můžete zapojit do speciálních nabídek, které každý měsíc připravujeme pro naše uživatele. Navýšíte tak tržby v Sodexo volnočasových benefitech
    až o 50 %.
  • Mám zájem o poskytování speciální nabídky
  • Celý proces přijímání, zpracováni i proplácení digitálních volnočasových benefitů je v elektronické formě výrazně rychlejší.
  • Vaším zákazníkům umožníte nakupovat zboží a služby on-line z pohodlí jejich domova a na vaší provozovně platit bezpečně bezkontaktně.
  • V případě zájmu se můžete zapojit do speciálních nabídek, které každý měsíc připravujeme pro naše uživatele. Navýšíte tak tržby v Sodexo volnočasových benefitech až o 50 %.
  • Mám zájem o poskytování speciální nabídky

Nejoblíbenější benefitní řešení

Multi Pass CARD

Chcete nakopnout vaše podnikání a získat řadu výhod? Přijímejte karty od Sodexo pro stravování i volný čas. Ty využívá již více než 350 000 lidí po celé ČR.

Multi pass card

Další výhody pro partnery

Noví zákazníci

Díky naší pravidelné komunikaci na uživatele našich benefitů, oslovíte desítky tisíc lidí po celé ČR. Těšte se na příliv nových zákazníků.

Bezkontaktní platby

Vaši zákazníci ocení, že přijímáte bezkontaktní platby, a že u vás mohou nakoupit online z pohodlí domova.

Speciální nabídky

Přidejte svou provozovnu do našich pravidelných speciálních nabídek, o kterých se dozví všichni, kdo využívají naše benefity pro volný čas.

Naše produkty

Papirová stravenka

Digitální benefity

Možnost zapojení do speciálních nabídek

Snadná správa a administrativa

Rychlé a snadné proplácení

Možnost řešit vše online

Platba přesné částky - nemusíte řešit vracení na poukázky

Úspora místa a času

Ekologické řešení

Moderní řešení

Benefity pro volný čas od Sodexo přijímá více než 15 000 provozoven. Zapojte se i vy.

Každý měsíc navíc rozšířujeme naší síť až o 500 nových míst.

Zobrazit partnery

Připraveni zvýšit tržby své provozovny s produkty Sodexo?

Chci přijímat produkty Sodexo

Často kladené otázky

Pro akceptaci Flexi Pass CARD potřebujete mít aktivní smlouvu o akceptaci Flexi Pass CARD. Platby Flexi Pass CARD můžete přijímat prostřednictvím platebního terminálu. Pokud platebním terminálem nedisponujete, platby je možné přijímat na Partnerském portále zadáním čísla karty zákazníka, čísla Sodexo účtu zákazníka nebo čísla eVoucheru. Na tomto portále můžete rozšířit i vaše stávající smlouvy o produkt Flexi Pass CARD.
Je možné, že zákazník nemá na kartě dostatek prostředků k úhradě. V tomto případě je problém na straně uživatele. Zákazník zároveň nemusí mít na Multi Pass CARD nahrané volnočasové benefity.

Vždy zkuste transakci zopakovat. Pokud se nezdaří bezkontaktní platba, zkuste provést platbu kontaktním způsobem. Zároveň zkuste očistit čip na kartě a ověřit funkčnost terminálu.
Případné přetrvávající nefunkčnosti, prosíme, nahlaste na info.partner@sodexo.com nebo na Zákaznickou linku 233 113 435.
Volnočasové poukázky Sodexo můžete předložit k proplácení do 31. 1. roku následujícího po skončení platnosti stravenky (pokud tedy chcete proplácet poukázky s platností do 31. 12. 2021, je nutné stihnout doručení k nám na centrálu nebo některé ze Zákaznických center nejpozději 31.1.2022). Při zasílání nebo předkládání poukázek dvou různých emisí (ročníků) není nutné od sebe zásilky nijak oddělovat ani srovnávat poukázky podle jednotlivých roků platnosti. Podoby aktuálně platné emise poukázek naleznete ZDE.
Pokud máte platební terminál banky podporující Flexi Pass CARD, aktivujeme vám jej automaticky po uzavření smlouvy o akceptaci Flexi Pass CARD. Pokud máte platební terminál Sodexo, postupujte při aktivaci dle návodu, který vám zašleme spolu s terminálem po uzavření smlouvy o akceptaci Flexi Pass CARD. V případě technických problémů se obraťte na infolinku pro řešení technických problémů uvedenou na vašem platebním terminálu. Po aktivaci platebního terminálu můžete začít akceptovat karty Flexi Pass CARD a volnočasové benefity nahrané na kartách Multi Pass CARD.
Stačí, když na platebním terminálu provedete běžnou denní uzávěrku platebních operací, nebo budete opakovat odmítnutou transakci. Díky těmto operacím si terminál stáhne aktualizaci softwaru. Pokud potíže přetrvávají, kontaktujte telefonní číslo uvedené na terminálu nebo napište e-mail na info.partner@sodexo.com. O případné výměně terminálu je nutné vždy informovat Sodexo.

Nenašli jste co potřebujete vědět?

Podívejte se na všechny dotazy