O nás

Sodexo je světová jednička v motivačních řešeních. Pracujeme s více než 375 000 společnostmi v 32 zemích světa a motivujeme tak ke spokojenosti přes 25 milionů lidí.

Nabízíme celou řadu motivačních řešení od zaměstnaneckých benefitů, stravenek, dárkových poukázek, systému Cafeteria až po řešení pro externí partnery, jejichž hlavním úkolem je podpořit a odměnit výkonnost.

Víme, že každá firma je jedinečná a potřebuje individuální přístup. Proto pro vás připravujeme různé druhy benefitových řešení a programů na míru, ze kterých si můžete vybrat takové, které vašim potřebám a potřebám vašich zaměstnanců bude vyhovovat nejvíce.

Naše poslání

Věříme tomu, že naplnit očekávání svých klientů můžeme jedině trvalým vývojem a zdokonalováním svých produktů a služeb. Je pro nás také důležité, aby naše práce měla smysl pro všechny, kteří k ní přispívají. Proto zůstáváme věrni svému poslání, základním hodnotám a etickým zásadám, kterými se úspěšně řídíme už od roku 1966.

Naším cílem je neustále zlepšovat kvalitu života lidí, přispívat k ekonomickému a sociálnímu rozvoji a životnímu prostředí regionů, měst a zemí, ve kterých působíme. Denně se na tom podílí našich 428 000 zaměstnanců po celém světě.

V Sodexo si zakládáme na loajalitě, respektu k lidem i k přírodě, transparentnosti a fair play.  

Důležité odkazy

Informace pro média nebo aktuální nabídky práce najdete na internetové stránce Sodexo Česká republika.

Hledáte Všeobecné obchodní podmínky? Najdete je ke stažení v sekci Kontakty našeho webu.