Sodexo Benefity jsou nyní Pluxee

Pluxee je přední světový lídr v oblasti zaměstnaneckých benefitů a jejich angažovanosti na pracovišti i mimo něj. Otvírá svět příležitostí pro každého z nás.

Jsme nová značka s velkými ambicemi do budoucna a zavázali jsme se k odpovědné a udržitelné spolupráci s místními komunitami.

Nabízíme více než 250 produktů, které splňují potřeby dnešních zákazníků, ve 31 zemích a spolupracujeme s 1,7 miliony obchodníků, abychom zajistili, že si vaši zaměstnanci užijí více toho, na čem v jejich životě skutečně záleží.

Sodexo se stává Pluxee

Příběh našeho nového jména Pluxee

  • Plux symbolizuje pozitivitu a potvrzuje to, čím jsme a za čím si stojíme: příležitosti, jak vám dát více toho, na čem vám v životě záleží.
  • X symbolizuje svět příležitostí prostřednictvím personalizovaných a udržitelných zážitků, které nabízíme našim klientům, obchodníkům, uživatelům a zaměstnancům.
  • Dvojité ee představuje náš byznys – employee engagement (angažovanost zaměstnanců)
Pluxee karta

Proč nová značka?

Pokud chcete zjistit, proč společnost Sodexo Benefity, globální partner zaměstnaneckých benefitů a engagementu, přijímá novou značku Pluxee, klikněte na odkaz níže.

Banner Sodexo se stava Pluxee

Ještě lepší zážitky pro 36 milionů lidí na celém světě

Pluxee je digitální značka zaměřená na zážitky, která nově definuje odvětví zaměstnaneckých benefitů a angažovanost zaměstnanců.