Jak vytvořit nebo zkontrolovat objednávku?

Kde mohu spravovat své objednávky?

Pro správu a tvorbu nových objednávek slouží portál order.pluxee.cz. Zde se přihlásíte ke svému účtu a získáte tak přehled o všech svých objednávkách. Když vám zásilku doručíme, stačí zde potvrdit její převzetí a objednávku připravit k použití.

Objednávku benefitů od Pluxee vytvoříte jednoduše ve vašem účtu na stránkách order.pluxee.cz. Pro vytvoření objednávky stačí nahrát dokument ve formátu *.csv. Šablonu s objednávkou i nápovědu, jak soubor vyplnit najdete na stánkách order.pluxee.cz.

V souboru je nutné pro každého zaměstnance použít unikátní číslo zaměstnance. Čísla zaměstnanců si bezpečně uchovejte, abyste je mohli využívat i při dalších objednávkách. Objednávkový systém si údaje z první objednávky uloží a další objednávání kreditu (popřípadě náhradních karet) pak snadno napáruje k příslušným kartám. Aby kredit doputoval ke správným zaměstnancům, je nutné dodržovat konstantní kombinaci čísel zaměstnance s jeho jménem a příjmením. Díky těmto údajům si můžete bezpečně ověřit, že dobíjíte kredit nebo objednáváte náhradní kartu právě tomu zaměstnanci, kterému jste chtěli.