Cluster image

Kde uplatnit benefity Sodexo

Katalog provozoven, ve kterých můžete uplatnit benefity

Přehled partnerů, u kterých lze uplatit Sodexo benefity naleznete na portálu MůjPass.cz nebo v mobilní aplikaci Sodexo Osobní účet, která je dostupná pro všechna zařízení se systémy Android a iOS. Náhled partnerské sítě naleznete i ve webové verzi svého Osobního účtu, konkrétně v záložce Kde nakupovat.

Výhodou vyhledávání partnerů při přihlášení do webové verze Osobního účtu, je automatické přednastavení produktů ve filtru Poukázka nebo karta, které máte k dispozici. Stačí si jen donastavit filtr Lokalita a typ provozovny, dle vašich požadavků.

Budete-li partnery hledat v mobilní aplikaci nebo přímo na mujpass.cz, aniž byste byli přihlášeni do Osobního účtu, nebudou Vám jednotlivé benefity přednastaveny automaticky.

Pro snažší vyhledávání můžete v rámci katalogu provozoven mujpass.cz využít filtraci dle typu provozovny, lokality, platební metody a nebo druhu benefitu – zda se jedná o kartu a digitální produkty, nebo poukázky a vybrat si také konkrétní druh.

Co je to Qerko?

Qerko je mobilní aplikace, díky které můžete svo...

Více info

Vše o doručování papírových poukázek

Kdo si může objednat papírové poukázky? Pokud jste uživatelem

Více info

Jak blokovat kartu?

Kde mohu blokovat kartu? Nemůžete najít svou Sodexo kartu a nechcete, aby někdo čerpal vaše prostředky? Zablokovat kartu můžete sami online v 

Více info

Jak objednat nebo aktivovat novou kartu?

Jak objednat novou kartu? Pokud potřebujete objednat novou kartu, můžete o ni zažádat buď přes HR oddělení svého zaměstnavatele nebo přímo přes Sodexo ...

Více info

Jak se registrovat nebo přihlásit k účtu?

Sodexo Osobní účet je účet, který je automaticky zřízen při objednání karty. Je...

Více info