Cluster image

Kde uplatnit benefity Sodexo

Katalog provozoven, ve kterých můžete uplatnit benefity

Přehled partnerů, u kterých lze uplatit Sodexo benefity naleznete na portálu MůjPass.cz nebo v mobilní aplikaci Sodexo Osobní účet, která je dostupná pro všechna zařízení se systémy Android a iOS. Náhled partnerské sítě naleznete i ve webové verzi svého Osobního účtu, konkrétně v záložce Kde nakupovat.

Výhodou vyhledávání partnerů při přihlášení do webové verze Osobního účtu, je automatické přednastavení produktů ve filtru Poukázka nebo karta, které máte k dispozici. Stačí si jen donastavit filtr Lokalita a typ provozovny, dle vašich požadavků.

Budete-li partnery hledat v mobilní aplikaci nebo přímo na mujpass.cz, aniž byste byli přihlášeni do Osobního účtu, nebudou Vám jednotlivé benefity přednastaveny automaticky.

Pro snažší vyhledávání můžete na mujpas.cz využít filtraci dle typu provozovny, lokality, platební metody a nebo druhu benefitu – zda se jedná o kartu a digitální produkty, nebo poukázky a vybrat si také konkrétní druh.

Vše o doručování papírových poukázek

Kdo si může objednat papírové poukázky? Pokud jste uživatelem

Jak blokovat kartu

Kde mohu blokovat kartu? Nemůžete najít svou Sodexo kartu a nechcete, aby někdo čerpal vaše prostředky? Zablokovat kartu můžete sami online v 

Jak objednat nebo aktivovat novou kartu

Jak objednat novou kartu? Pokud potřebujete objednat novou kartu, můžete o ni zažádat buď přes HR oddělení svého zaměstnavatele nebo přímo přes Sodexo ...

Jak se registrovat nebo přihlásit k účtu

Sodexo Osobní účet je účet, který je automaticky zřízen při objednání karty. Je...