Dovolená s Flexi Pass CARD

Dovolená s Flexi Pluxee

02.05.2023

V posledních týdnech se vládní opatření pomalu, ale jistě rozvolňují, a tak mnozí z nás po měsících strávených doma začínají konečně plánovat dovolené a výlety. Pokud vlastníte Flexi Pluxee můžete se navíc těšit i na řadu výhod, které vám v letošní sezóně přinese. Volnočasové benefity totiž můžete uplatnit u řady cestovních kanceláří a ubytovacích zařízení nebo si za ně zpestřit dovolenou zajímavými aktivitami. U vybraných partnerů navíc získáte slevu nebo služby navíc.

Věděli jste, že... každý rok můžete volnočasovými benefity zaplatit rekreaci či zájezd v hodnotě až 20 tisíc?


Potřebujete si pořádně odpočinout?

Poslední rok byl náročný a plný změn, přibývá tak lidí, kteří letos touží po odpočinkové dovolené, kde chtějí vypnout a dobít si baterky. Patříte mezi ně? Vyberte si zájezd k moři od našich partnerských cestovních kanceláří a agentur: Fischer, Čedok nebo Invia. Dáváte přednost tuzemsku? Pronajměte si chatu nebo chalupu u našeho partnera Chatyachalupy.cz nebo využijte speciální nabídky od Hotel Port, který se nachází přímo na břehu Máchova jezera. Při rezervaci pobytu na 7 nocí dostanete jednu gratis. 

TIP: Neumíte si představit dovolenou bez knížky? Objednejte si pěkné čtení v našich partnerských knihkupectvích Leda, Grada, Melvil nebo Kosmas.

 

Vyrazte do přírody

O pobyty v přírodě je čím dál větší zájem. Není se čemu divit, protože kontakt s přírodou má blahodárný vliv na psychické a fyzické zdraví. I v tomto případě můžete využít Flexi Pluxee. Podívejte se na nabídku našeho partnera Terepie v lese a vyberte si programy a cesty v přírodě vedené profesionály. V případě, že toužíte po dovolené s celou rodinou, půjčte si karavan u Campiri, Karavanycesko.cz nebo u MM Karavany a projeďte Česko křížem krážem.

 

Pro milovníky adrenalinu a sportu               

Chybí vám po měsících na home office adrenalin? Podívejte se na Zážitky.cz a vyberte si ze široké škály aktivit, jako jsou seskok padákem, jízda v závodním automobilu či paintballová přestřelka. Pokud vás lákají vyhlídkové lety, využijte speciální nabídky od našeho partnera Aeroklub Plasy, který vám navíc poskytne bezplatnou prohlídku letového parku. Všem sportovcům pak doporučujeme oprášit kolo a dovézt ho na profesionální servis od Bikero.

 

Dovolená, na kterou jen tak nezapomenete

Chtěli byste na dovolené zažít něco nevšedního, na co budete ještě dlouho vzpomínat? U našich partnerů Slevomat nebo Alegria si můžete vybrat ze široké nabídky zážitků a kurzů. Staňte se na jeden den ošetřovatelem v ZOO nebo se vyzkoušejte workshop kaligrafie či kurz vaření. Flexi Pluxee potěší i milovníky únikových her – vezměte rodinu nebo kamarády a užijte si venkovní únikovku od Kryptograf.

 

Kde také zaplatíte Flexi Pass CARD? Grand Hotel Pupp, Fajn Park, Zoopark Chomutov, Oslí stezka, SPA.cz, Kolobky.cz, Olakola.cz, Aquapalace, Ehotel.cz

 

Více informací o tom, kde lze benefity čerpat najdete na vyhledavac.pluxee.cz.