Nestíháte nakoupit vánoční dárky? Máme pro vás zaručený tip

Tipy na vánoční dárky, které koupíte za benefity

02.11.2023

Už jen pár týdnů a je tu nejkouzelnější období v roce – Vánoce. A k nim neodmyslitelně patří s shánění vánočních dárků pro blízké a rodinu. Pokud dostáváte od zaměstnavatele volnočasové benefity Sodexo v podobě Flexi Pluxee (včetně FPC na Multibenefit Pluxee), bude pro vás nakupování dárků radost, a navíc ušetříte spoustu peněz. A abychom vám vybírání dárků ještě více usnadnili, připravili jsme pro vás inspiraci, kde a co můžete svým milovaným pořídit.

Sázka skoro na jistotu

Flexi Pluxee můžete vybrat pod stromeček jakoukoli knihu ve většině velkých knihkupectvích: Knihy DobrovskýLuxorKosmas nebo online v LedaGrada Melvil. Ať již zvolíte detektivku, román, kuchařku, encyklopedii nebo seberozvojovou literaturu, určitě nešlápnete vedle.

Darujte to nejcennější – zážitek, na který se nedá zapomenout

Darovali jste svým blízkým už všechno od parfémů po ponožky? Pak je na čase udělat změnu a darovat zážitek. Podívejte se na Ticketstream nebo Ticketportal, kde si můžete zakoupit vstupenky na nepřeberné množství hudebních akcí známých interpretů a kapel nebo třeba na populární operní představení Fantom opery. Stejně tak najdete spoustu hudebních událostí na GoOut, za nás můžeme doporučit lístky na koncert Eda Sheerena.

U filmových závisláků zabodujete vstupenkami do Cinema CityMultikina Cinestar a Bio Oko. Nebo kupte vstupenky do Divadla Bez zábradlíDivadlo Na Fidlovačce, Národního divadla v Brně či Moravského divadla Olomouc. Více tipů na kulturu s volnočasovými benefity najdete ve článku zde.

Pro sportovní nadšence

Adrenalinové nadšence dostanete širokou škálou zážitků, jako jsou seskok padákem, jízda v závodním automobilu, simulátor volného pádu či paintballovou přestřelkou, od AlegriaZážitky.cz nebo Slevomat. Ostatním sportovcům uděláte zajisté radost návštěvou Aquapalace nebo trampolínového ráje HOP Arena.

Dárky na podporu zdravého životního stylu

Čím dál více lidí se zajímá o své zdraví a způsoby, jak ho podpořit. Pokud někoho takového ve svém okolí máte, i jemu uděláte radost s Flexi Pluxee. Co třeba poukázkou na barefoot boty od Naboso nebo ergonomickou židli od Sedětzdravě.cz? Podívejte se taky na služby kliniky celostní terapie a sportu VO2MAX - sportovcům vyrazíte dech třeba diagnostikou běhu. Těm, co rádi vyživují tělo zevnitř, pak můžeme doporučit nutriční pasty od Pastee, které koupíte přes rozvoz.pluxee.cz.

Co dát pod stromeček babičce a dědovi?

Nevíte, co nadělit prarodičům? Určitě se podívejte po vitamínech a doplňcích stravy pro seniory. U našich partnerů Benu lékárnaDr. Max nebo Lékarna.cz naleznete spoustu produktů na posílení imunity a zdraví. Na Pilulka.cz navíc získáte slevu 5 % při zadání kódu SODEXO5. Dalším tipem mohou být třeba nové dioptrické brýle, které koupíte v GrandOptical a OptikDoDomu nebo třeba elektrický kartáček od Dr. Mayer.

Všechny možnosti, kde můžete nakupovat vánoční dárky s Flexi Pluxee, najdete na vyhledavac.pluxee.czU jednotlivých partnerských provozoven se mohou lišit platební metody.