Hackni své zdraví s benefity

Hackni své zdraví s benefity

02.05.2023

Přichází období s pochmurným počasím, nízkými teplotami a nedostatkem slunce, a proto je důležité věnovat svému zdraví více pozornosti. A to nejen tomu fyzickému, ale i psychickému, protože to, jak se cítíme, ovlivňuje i naše tělo. Pokud máte volnočasové benefity od Pluxee, tak pro vás máme tipy, kde můžete své zdraví podpořit, a ještě díky Flexi Pluxee (včetně Flexi Pluxee na Multibenefit Pluxee kartě) ušetřit.

Hýčkejte svou páteř, vrátí vám to

Bolest zad občas potrápí skoro každého. Jak nad ní vyzrát? Pravidelně se starat o své tělo, aby vám dobře fungovalo. Pokud máte sedavé zaměstnání zainvestujte do ergonomické židle, třeba od našeho partnera Sedětzdravě.cz. Další hack na bolest zad jsou barefoot boty, které podporují přirozenou chůzi a mají opravdu blahodárný účinek na celé tělo. S Flexi Pass CARD je seženete třeba u Naboso. O nohy se vám také postarají profesionálové z Centra pro nohy. Podívejte se také na služby kliniky celostní terapie a sportu VO2MAX nebo BeBalanced - obzvlášť sportovcům doporučujeme diagnostikou běhu, najdete tam ale také fyzioterapii nebo skupinová svičení. Vaše tělo jistě ocení i pravidelnou masáž. Kam všude si na ni můžete zajít, najdete zde.

Vyživujte své tělo zevnitř

V dnešní době není jednoduché vyživovat tělo stravou tak, aby nám nechyběly žádné vitamíny. Je proto důležité doplňovat například vitamín C, D, zinek, hořčík a další. Podívejte se do lékáren Benu lékárnaDr. Max či Pilulka.cz, kde najdete spoustu produktů na posílení imunity a zdraví. Pokud jste rozlítaní a chcete se i přesto kvalitně stravovat, pořiďte si nutriční pasty od Pastee, které koupíte se stravenkovou kartou přes rozvoz.pluxee.cz. A když jsme u té konzumace, nezapomínejte věnovat dostatek času i vaším ústům. Máme pro vás vychytávku v podobě ústních sprch od Dr. Mayer (při platbě benefity Sodexo 15 % sleva na celý sortiment). Spoustu dalších produktů podporující zdraví, najdete i na Zdravotnicke-potreby.cz.

Neméně důležitá je péče o psychickou pohodu

Psychické zdraví již dávno není tabu. Naopak, přibývá lidí, kteří se schází s odborníky a pracují na sobě i po této stránce. Co takhle lesní terapie od Forest Therapy nebo návštěva Ajurvédského studia Shanti? S Flexi Pluxee žádný problém. Vybrat si také můžete z velké nabídky koučů nebo terapeutů. Pokud dáváte přednost online sezení, tak mrkněte na Terap.io nebo Mojra.cz.

 

Všechny možnosti, kde můžete nakupovat dárky s Flexi Pluxee, najdete na vyhledavac.pluxee.czU jednotlivých partnerských provozoven se mohou lišit platební metody.