Jak letos ušetřit za vánoční dárky?

Jak letos ušetřit za vánoční dárky?

16.11.2022

Už jen pár týdnů a je tu nejkouzelnější období v roce – Vánoce. Vzhledem k rekordnímu zdražování se však bude muset hodně lidí uskromnit a omezit počet dárků pod stromečkem. To se vás ale netýká, pokud dostáváte od zaměstnavatele volnočasové benefity Pluxee. S Flexi Pluxee (včetně Flexi Pluxee na Multibenefit Pluxee) pro vás bude nakupování dárků radost a ušetřit můžete i tisíce korun. A abychom vám shánění dárků ještě více usnadnili, připravili jsme pro vás inspiraci, kde a co můžete svým milovaným pořídit.

Sázka skoro na jistotu

Flexi Pluxee můžete vybrat pod stromeček jakoukoli knihu ve většině velkých knihkupectvích: Knihy DobrovskýLuxorKosmas nebo online v LedaGrada Melvil. Ať již zvolíte detektivku, román, kuchařku, encyklopedii nebo seberozvojovou literaturu, určitě nešlápnete vedle.

 

Pro sportovní nadšence

Využijte naší speciální nabídky a pořiďte startovné na GLADIATOR RACE o 300 Kč levněji. Na cestuj.pluxee.cz pak můžete zakoupit voucher na startovné Jizerské 50. Adrenalinové nadšence dostanete širokou škálou zážitků, jako jsou seskok padákem, jízda v závodním automobilu, simulátor volného pádu či paintballovou přestřelkou, od Alegria, Zážitky.cz nebo Slevomat.

Těm, které nejvíce potěší pobyt pod hladinou, kupte kurz potápění od Divers Direct. Ostatním sportovcům uděláte zajisté radost návštěvou Aquapalace nebo trampolínového ráje HOP Arena.

 

Pro ty, co mají všechno

Dali jste své drahé polovičce už všechno od parfémů po ponožky? Pak je na čase udělat změnu a darovat zážitek. Podívejte se na Ticketportal, kde si můžete zakoupit vstupenky na nepřeberné množství hudebních akcí známých interpretů a kapel nebo třeba na populární operní představení Fantom opery.

U filmových závisláků zase zabodujete vstupenkami do Cinema CityMultikina CinestarBio Oko. Nebo kupte vstupenky do Divadla Bez zábradlíDivadlo Na Fidlovačce,  Národního divadla v Brně či Moravského divadla Olomouc. Více tipů na kulturu s volnočasovými benefity najdete ve článku zde.

 

Dárky na podporu zdravého životního stylu

Čím dál více lidí se zajímá o své zdraví a způsoby, jak ho podpořit. Pokud někoho takového ve svém okolí máte, i jemu uděláte radost s Flexi Pass CARD. Co třeba poukázkou na barefoot boty od Naboso nebo ergonomickou židlí od Sedětzdravě.cz? Podívejte se taky na služby kliniky celostní terapie a sportu VO2MAX - sportovcům vyrazíte dech třeba diagnostikou běhu. Těm, co rádi vyživují tělo zevnitř, pak můžeme doporučit nutriční pasty od Pastee, které koupíte přes rozvoz.pluxee.cz.

 

Co ocení babička s dědou?

Nevíte, co dát pod stromeček prarodičům? Určitě se podívejte po vitamínech a doplňcích stravy pro seniory. U našich partnerů Benu lékárnaDr. Max či Pilulka.cz naleznete spoustu produktů na posílení imunity a zdraví. Dalším tipem na užitečnou nadílku jsou nové brýle, které koupíte v GrandOpticalOptikDoDomu nebo třeba elektrický kartáček od Dr. Mayer (při platbě benefity Sodexo 15 % sleva na celý sortiment). Pokud byste chtěli babičku nebo dědu opravu překvapit, kupte dárkové knihy na e-shopu Familium, tam pořídíte například rodokmenovou knihu Strom naší rodiny.

 

Všechny možnosti, kde můžete nakupovat dárky s Flexi Pluxee, najdete na vyhledavac.pluxee.czU jednotlivých partnerských provozoven se mohou lišit platební metody.