Jak si užívat benefitů na home office?

Jak si užívat benefitů na home office?

02.05.2023

Již několik měsíců je zavřena většina obchodů a služeb, restaurace fungují v omezeném provozu, do většiny dovolenkových destinací není možné se dostat, a když ano, tak za velmi přísných podmínek. Na první pohled to může vypadat, že není kde a za co platit volnočasovými benefity a stravenkovou kartou. Opak je ale pravdou. Benefity na home office získávají úplně jiný rozměr a mohou pomoci zvládnout současné náročné období.

Jídlo až do domu

Práce, péče o děti, úklid domácnosti, nákupy potravin, vaření... Současný režim je fuška, a to nejen pro rodiče. Pokud ale máte stravenkovou kartu od Pluxee, můžete si alespoň nakupování potravin a každodenní vaření odškrtnout. Využijte službu rozvoz.pluxee.cz a objednejte si oběd z Dáme jídlo nebo nakupte na Košík.cz či Rohlik.cz.

 

Necítíte se psychicky dobře?

Nikdo nejsme superhrdina, abychom zvládali současné vypjaté období bez problémů. Za poslední rok se nejspíš každý alespoň jednou setkal s nadměrným stresem, stavem úzkosti, beznadějí a smutkem. Pokud máte pocit, že toho je na vás víc, než můžete unést nebo si potřebujete popovídat s někým nestranným o vašem psychickém rozpoložení, využijte volnočasové benefity od Pluxee a domluvte si online sezení s odborníky například z Terap.io nebo Mojra.cz.

 

Využijte čas a vzdělávejte se

Patříte mezi šťastlivce, kteří mají teď více času a chtěli by ho efektivně využít? Volnočasovými benefity Pluxee můžete zaplatit za řadu online vzdělávacích kurzů či cvičebních lekcí. Naučte se nový jazyk na kurzech od Blabu a Tea-lerning.cz nebo posilte tělo na hodinách od Gymbee. Pokud trávíte čas nejraději s knihou, objednejte si online v knihkupectvích Leda, Grada, Melvil nebo Kosmas.

 

Investujte do zdraví

Podpora imunity je v posledním roce důležitější než kdy dřív. Investujte do svého zdraví a nakupte si doplňky stravy, vitamíny a mnoho dalšího u našich partnerů: Benu lékárna, Dr. Max a Lékárna.cz nebo na Zdravotnicke-potreby.cz

Více informací o tom, kde lze benefity čerpat najdete na vyhledavac.pluxee.cz.