Jak si užít Valentýn s benefity?

V páru i single! Vyrazte na rande s našimi benefity

02.05.2023

Už dávno neplatí, že na rande se musí chodit ve dvou. Sebeláska frčí, takže pokud zrovna nikoho nemáte, rozmazlujte sami sebe. A pokud byste přeci jen chtěli někoho přizvat - svůj protějšek, kamarády, mamku nebo dědu, i pro vás máme skvělé tipy, které navíc můžete pořídit s našimi benefity.

Láska prochází žaludkem

Ruku na srdce... co je víc než chutné jídlo? S naší Gastro Pluxee můžete pozvat sebe nebo své milované na něco dobrého. Podívejte se na seznam našich partnerských restaurací a můžeme vám zaručit, že si na své přijde opravdu každý. 

Kam vyrazit ve velkých městech?

Praha: SUMO sushi, KOBEVinohradský Burger Bar, Pizza Coloseum

Brno: Kohout na víně, Grandezza Restaurant, Element Restaurant & Bar, Bistro Franz

Ostrava: Restaurant La Vida, Bistro Hogo Fogo, Restaurace Stará kuželna

Olomouc: American Grill, Long Story Short, Lobster Restaurant, M. D. Original 1869

 

Spolu klidně až na konec světa

Pokud potřebujete vypnout, tak vyrazte na dovolenou. Sami nebo s někým? To je jen na vás. Co takhle Karlovy Vary a proslulý Grandhotel Pupp nebo Hotel Port na břehu Máchova jezera? Velkou nabídku relaxačních a lázeňský pobytů nabízí také na Spa.cz. Romantické pobyty pak nabízí Lázně Bělohrad nebo Hotel Rajská Zahrada. Všechny možnosti najdete zde.

Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, pak vyrazte na hory. S našimi volnočasovými benefity ušetříte za půjčení lyží a snowboardů, ubytování i skipasy. Kde všude je přijímají se dozvíte v tomto článku.

A pro dobrodruhy, kterým je Česká republika malá, máme také dobrou zprávu! Za benefity pořídíte spolu s ubytováním i letenky od našich partnerů Kiwi nebo Letuška.cz. Stačí navštívit cestuj.pluxee.cz, kde rychle a pohodlně zakoupíte cestovatelské vouchery, které u zmiňovaných partnerů uplatníte.

 

Zasloužený odpočinek a relax

Je něco lepšího než se jít v zimním počasí rozmazlit do wellnessu? Vezměte si svou Flexi Pluxee a navštivte Aquapalace Praha nebo si užijte saunové rituály v jedné z poboček Infinit v Praze, Brně nebo Senohrabech. Pokud patříte mezi milovníky masáží pak se podívejte na nabídku našeho partnera Sabai.

 

Užijte si čas strávený doma

Využijte stravenkovou kartu Gastro Pluxee a naši službu rozvoz.pluxee.cz a nechte si dovézt jídlo až ke dveřím. Vybrat si třeba můžete z pestré nabídky restaurací na Dáme Jídlo. Pokud se chcete opravdu blýsknout, objednejte si „Dovařím“ od Eat Perfect by Filip Sajler – šéfkuchaři za vás vyberou nejlepší suroviny, částečně je upraví a zabalí, vy jídlo dovaříte a stanete se mistrem kuchyně.

 

Všechny možnosti, kde můžete uplatnit Sodexo benefity, najdete na vyhledavac.pluxee.czU jednotlivých partnerských provozoven se mohou lišit platební metody.