Vláda přitvrzuje, my spouštíme rozvoz

Vláda přitvrzuje, my spouštíme rozvoz

06.11.2020

Vláda neustále zpřísňuje opatření, kterými chce „porazit“ nemoc covid-19. Výrazným způsobem se omezuje pohyb lidí, mění se otevírací doba obchodů, více lidí je v karanténě nebo doma s lehkým průběhem nemoci. Rádi bychom vám v těchto komplikovaných časech zjednodušili život. Proto spouštíme službu SodexoRozvoz.cz, která je určena uživatelům Gastro Pluxee. Umožní vám nakupovat on-line potraviny i hotové jídlo.

Naším hlavním partnerem je jeden z největších on-line obchodů s potravinami Košík.cz, který rozváží téměř do všech koutů republiky. Další je služba Jídlo a čas, která nabízí na každý den hotové jídlo, jež se snadno ohřeje v mikrovlnce. Trojici uzavírá Eat Perfect Filipa Sajlera, kde si můžete objednat jak hotová jídla k okamžitému ohřevu, tak i předpřipravené balíčky surovin, z nichž si sami během třiceti minut připravíte perfektní menu. U těchto tří ale rozhodně nezůstaneme. V nejbližší době přidáme Dáme Jídlo a Catermat. A jednáme i s dalšími hráči z oblasti rozvozu jídla a potravin.

Jak SodexoRozvoz.cz funguje?

Uživatel Gastro Pass CARD si na SodexoRozvoz.cz zvolí partnera, vybere si částku, za kterou chce nakoupit, a zaplatí ze svého stravenkového konta. Následně obdrží poukaz, který vloží na svůj účet u poskytovatele služby. V případě, že nevyčerpá celou sumu, nevadí, kredit mu zůstane na příští nákup.

Naše stravenkové karty samozřejmě můžete nadále využívat na více než 28 000 místech po celé republice. Restaurace, které i v této době mají otevřené výdejní okénko nebo vlastní rozvoz, najdete v našem vyhledávači provozoven vyhledavac.pluxee.cz.