Storyly

Do aplikace Pluxee Osobní účet vtrhla storíčka Storyly

17.02.2023

Pluxee odstartovalo spolupráci s engagement platformou Storyly a jako jedna z prvních firem na českém trhu přináší svým uživatelům unikátní zážitek ve své benefitní aplikaci. Pozvánka do nové restaurace, speciální slevové kódy nebo odpovědi na nejčastější dotazy. A to vše zabalené do krátkých Stories atraktivnějších než na sociálních sítích.

Jedná se o další komunikační kanál pro uživatele našich benefitních karet, kteří mají aplikaci Pluxee Osobní účet v mobilním telefonu,“ vysvětluje Jan Michelfeit, marketingový ředitel společnosti Sodexo Benefity, a pokračuje: „Jako lídr na benefitním trhu udáváme krok i v inovacích. Již teď je naše aplikace nejlépe hodnocená a věříme, že díky nové funkci Storyly její obliba ještě poroste. Zároveň je to skvělá příležitost pro naše partnery, jak se odprezentovat stávajícím i novým zákazníkům. Storyly Stories budeme propojovat nejen s našimi sociálními sítěmi, ale také s influencery.“

„Navázat dialog se zákazníky je v dnešní době možné jen prostřednictvím personalizovaných a interaktivních zážitků, což je přesně ten důvod, proč jsme vytvořili Storyly Stories. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností Pluxee a přinést tento zážitek do její aplikace," dodává Tomer Israeli, ředitel prodeje a partnerství společnosti Storyly v Evropě a Izraeli.

Obsah bude vytvářet agentura Insighters, která má na starosti správu sociálních sítí Pluxee. „Rádi zkoušíme nové věci, je to pro nás kreativní výzva. Jde o horkou novinku, která je zajímavá hlavně v možnostech cílení a tvorby personalizovaného obsahu na míru jednotlivým uživatelům a partnerům. Navíc si můžeme hrát se spoustou zajímavých funkcí, které na sociálních sítích nejsou, jako jsou například časově omezené slevové kódy,“ komentuje Viktorija Kudyn z agentury Insighters.

O společnosti Storyly

Společnost Storyly, inspirovaná transformativní kreativitou a poháněná flexibilitou, si klade za cíl odemykat nové kanály v mobilních zařízeních a podnítit tak kreativitu. Prostřednictvím předního formátu mobilního obsahu "Stories" dává Storyly mobilním marketérům k dispozici celou obrazovku mobilního telefonu a výkonné funkce, které jim pomáhají budovat dlouhodobé vztahy a zapojení uživatelů. Více informací www.storyly.io