Jak si užít Valentýn s benefity?

Jak si užít Valentýn s benefity?

12.01.2022

Valentýn, svátek lásky, se pomalu blíží a už dávno neplatí, že je pro vás tento den passé, když nemáte druhého do páru. Naopak. Co je víc, než mít rád sám sebe? Tak se pojďte tento den pořádně rozmazlit. A pokud byste přeci jen chtěli někoho přizvat - svůj protějšek, kamarády, mamku nebo babičku, i pro vás máme skvělé tipy na valentýnský program, které navíc můžete pořídit s našimi benefity.

Láska prochází žaludkem

Dobré jídlo je sázka na jistotu. S naší Gastro Pluxee můžete pozvat sebe nebo své milované na něco dobrého. Podívejte se na seznam našich partnerských restaurací a můžeme vám zaručit, že si na své přijde opravdu každý. 

Kam vyrazit ve velkých městech?

Praha: SUMO sushi, KOBE, Fresh & fat bistro, Vinohradský Burger Bar, Pizza Coloseum

Brno: Kohout na víně, Grandezza Restaurant, Element Restaurant & Bar, Bistro Franz

Ostrava: Restaurant La Vida, Bistro Hogo Fogo, Restaurace Stará kuželna

Olomouc: American Grill, Long Story Short, Lobster Restaurant, M. D. Original 1869

 

Hmotné dárky vyměňte za nezapomenutelné zážitky

Klasickými valentýnskými dárky sice nic nezkazíte, ale nepočítejte ani s tím, že svým blízkým vyrazíte dech. A to je zrovna na Valentýn škoda, nemyslíte? Nebojte se být letos originální, naše Flexi Pluxee vám s tím pomůžeme.

Darujte místo hmotných dárků nezapomenutelný zážitek, který si můžete užít společně, v podobě únikové hry, vyhlídkového letu, jízdy v závodním automobilu nebo kurzu vaření. Prohlídněte si nabídku našich partnerů Allegria, Slevomat a Zážitky.cz nebo kupte lístky na koncert či do divadla na Ticketportal.

Pro páry: Užijte si neopakovatelnou noc v zážitkovém hotelu Anybody. Vyberte si jeden z deseti originálních, slavnými filmy inspirovaných pokojů a zažijete něco úplně nového... Do děje příběhu vás vztáhne audiovizuální scéna.

 

Spolu klidně až na konec světa

Letos vychází Valentýn na pondělí 14. února, to je dobrá zpráva pro všechny, kteří by chtěli vyrazit na prodloužený víkend. S Flexi Pluxee můžete zaplatit ubytování po celé České republice. Co takhle Karlovy Vary a proslulý Grandhotel Pupp nebo Hotel Port na břehu Máchova jezera? Velkou nabídku relaxačních a lázeňský pobytů nabízí také na Spa.cz. Romantické valentýnské pobyty pak nabízí Lázně Bělohrad nebo Hotel Rajská Zahrada. Všechny možnosti najdete zde.

Pokud dáváte přednost sportovní dovolené, pak vyrazte na hory. S našimi volnočasovými benefity ušetříte za půjčení lyží a snowboardů, ubytování i skipasy. Kde všude je přijímají se dozvíte v tomto článku.

Náš tip: Navštivte cestuj.pluxee.cz, u našeho partnera eHotel.cz si pořiďte voucher na ubytování a získejte 10 % z hodnoty voucheru navíc. 

Zasloužený odpočinek a relax

Je něco lepšího než se v mrazivém únoru dojít zahřát do wellnessu? Vezměte si svou Flexi Pluxee a navštivte Aquapalace Praha nebo si užijte saunové rituály v jedné z poboček Infinit v Praze, Brně nebo Senohrabech. Pokud patříte mezi milovníky masáží pak se podívejte na nabídku našeho partnera Sabai.

 

Chcete zůstat doma?

Pokud se vám nechce mezi další zamilované páry, které budou tento den na každém rohu, připravte si Valentýn v pohodlí domova. 

Využijte stravenkovou kartu Gastro Pluxee a naši službu rozvoz.pluxee.cz a nechte si dovézt jídlo až ke dveřím. Vybrat si třeba můžete z pestré nabídky restaurací na Dáme Jídlo. Pokud se chcete opravdu blýsknout, objednejte si „Dovařím“ od Eat Perfect by Filip Sajler – šéfkuchaři za vás vyberou nejlepší suroviny, částečně je upraví a zabalí, vy jídlo dovaříte a stanete se mistrem kuchyně.

Pro fanoušky sladkých dobrot, přichystal náš partner Oh Deer Bakery speciální valentýnské boxy.

Všechny možnosti, kde můžete uplatnit Pluxee benefity, najdete na vyhledavac.pluxee.czU jednotlivých partnerských provozoven se mohou lišit platební metody.