Kam letos vyrazit na dovolenou s benefity?

Kam letos vyrazit na dovolenou s benefity?

02.05.2023

Podle průzkumu, který jsme realizovali s agenturou Ipsos se letos chystá jet na dovolenou 93 % Čechů. Patříte mezi ně? Pak právě pro vás máme spoustu tipů a inspirace, jak a kam vyrazit v tuzemsku i do zahraničí. Pokud dostáváte od svého zaměstnavatele volnočasové benefity Pluxee v podobě Flexi Pluxee můžete navíc ušetřit tisíce korun. Dopřejte si dovolenou snů, kterou si zasloužíte.

Víte, že... každý rok můžete volnočasovými benefity zaplatit rekreaci či zájezd v hodnotě až 20 tisíc pro vás a celou rodinu? 

 

Dovolená po celém světě 

S benefity Sodexo pohodlně uhradíte zájezd k moři u spousty cestovních kanceláří a agentur, např. FischerČedok, CK Blue Style, Cestovní balíčky, Golden Travel and Tours, České kormidlo nebo Invia. Letos jsou v trendu destinace: Španělsko, Madeira, Malta, Kypr a Kréta, ze vzdálenějších míst pak Thajsko, Dominikánská republika, Zanzibar nebo Madagaskar. 

Chystáte se do Chorvatska nebo jiné země a chcete  vyrazit na vlastní pěst? I to není problém. Díky našemu partnerovi Booking.com. seženete ubytování na pár kliknutí za skvělou cenu. Letenky pak můžete objednat přes cestuj.pluxee.cz od Letuška.cz nebo Kiwi.com.

 Dovolená v tuzemsku

Doma je doma. Souhlasíte? Pak možná přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou po naší krásné republice. Mrkněte na bohatou nabídku ubytování od eHotel.cz nebo originální ubytka od  Amazing Places. Romantikům doporučujeme pronajmout chatu nebo chalupu  od Chatyachalupy.cz a milovníci přírody si zas přijdou na své u našeho partnera Stezka korunami stromů v Krkonoších. V případě, že toužíte po dovolené s celou rodinou, půjčte si karavan u CampiriKaravanycesko.cz nebo u MM Karavany  a projeďte nejen Česko křížem krážem. 

SODEXO TIP: Využijte speciální akce lanovky zdarma ve Špindlerově Mlýně. Stačí se ubytovat v místních hotelech (např. Harmony, Astra, OREA Resort Horal) a za každou noc získáte jízdenku lanovkou zdarma.

Jak udělat z dovolené nezapomenutelný zážitek?

Chybí vám adrenalin? Podívejte se na Zážitky.cz nebo Skvělé Česko a vyberte si ze široké škály aktivit, jako jsou seskok padákem, jízda v závodním automobilu či paintballová přestřelka a okořeňte si svou dovolenou. Pokud chcete zažít něco opravdu nevšedního, tak u našich partnerů Slevomovat nebo Allegria najdete širokou nabídku zážitků a kurzů. Staňte se na jeden den ošetřovatelem v ZOO nebo vyzkoušejte workshop kaligrafie či kurz vaření.

Kam letos vyrazit na dovolenou s benefity?

Jednodenní výlety

S  Flexi Pluxee si můžete užít spoustu zábavy i během jednoho dne. Co takhle výlet s celou rodinou do Zoo Praha, Zoo Hluboká, Zoo OlomoucSafari Parku Dvůr Králové nebo Zoo Liberec? Akčnějším rodinkám pak doporučujeme navštívit Fajnpark Chlumec nad Cidlinou, trampolíny v Nisa park, Aktivity park Olomouc, Jump arénu Tábor nebo Lumpárium v Pardubicích.

Co s sebou na dovolenou?

Pokud si neumíte představit dovolenou bez knížky, objednejte si pěkné čtení v našich partnerských knihkupectvích Knihy Dobrovský, Kanzelsberger, Luxor, Leda, Grada, Melvil nebo Kosmas. Pro opalovací krémy nebo výbavu do letní lékárničky zajděte do Benu lékárna, Dr. Max, Lékárna CZ a Chytrá lékárna.

 

Všechny možnosti, kde můžete uplatnit Pluxee volnočasové benefity, najdete na vyhledavac.pluxee.cz. U jednotlivých partnerských provozoven se mohou lišit platební metody.