Jak letos ušetřit za vánoční dárky?

S Pluxee snadno a rychle nakoupíte všechny vánoční dárky

11.11.2021

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Pokud patříte mezi ty, kteří nakupují dárky s předstihem nebo chcete nakoupit výhodně, máme pro vás zaručený tip. Jediné, co budete potřebovat je vaše Flexi Pluxee. Lze s ní totiž nakoupit tisíce služeb a zboží. Ušetřete rodinný rozpočet a udělejte radost svým blízkým za své benefity. A je jen na vás, jestli vyberete knihy, poukázky na kulturu, zážitek, zdraví, sport nebo relaxaci.

Sázka skoro na jistotu

Flexi Pluxee můžete vybrat pod stromeček jakoukoli knihu ve většině velkých knihkupectvích: Knihy Dobrovský, Luxor, Kosmas nebo online v LedaGrada a Melvil. Ať již zvolíte detektivku, román, kuchařku, encyklopedii nebo seberozvojovou literaturu, určitě nešlápnete vedle.

Pro sportovní nadšence

Asi každý máme ve svém okolí milovníky sportu či adrenalinu. Vymyslet pro ně ideální dárek bývá oříšek. S Flexi Pluxee si ale snadno poradíte.

Těm, které nejvíce potěší pobyt pod hladinou, pořiďte kurz potápění od Divers Direct. Ostatním sportovcům uděláte zajisté radost návštěvou Aquapalace nebo trampolínového ráje HOP Arena.

Adrenalinové nadšence dostanete širokou škálou zážitků, jako jsou seskok padákem, jízda v závodním automobilu či paintballovou přestřelkou od Zážitky.cz nebo Slevomat.

Pro ty, co mají všechno

Dali jste své drahé polovičce už všechno od parfémů po ponožky? Pak je na čase udělat změnu a vytasit se s překvapením. Co takhle grafické nebo výtvarné kurzy od Draw Planet pro všechny umělecké duše? Klidnější povahy rovněž potěšíte workshopem kaligrafie nebo kurzem vaření od Alegria.

Fanouškům kultury kupte vstupenky na TICKETPORTAL nebo vyberte představení v Divadle Bez zábradlí či v Divadle Na Fidlovačce. U filmových závisláků zase zabodujete vstupenkami do Cinema City nebo Multikino CineStar.

Pokud máte kolem sebe studenty cizích jazyků, můžete vybírat poukazy na kurzy u celé řady jazykových škol. Většina z nich v dnešní době nabízí i výuku online anebo vsaďte přímo na online kurzy od Jipka, Skřivánek nebo Barevná škola jazyků.

Sdílená radost 

Nejkrásnější dárky jsou ty, které si užije celá rodina. Vezměte tu svou na výlet po ČR v karavanu od Campiri, MM Karavan. Využijte naší speciální nabídky a vyrazte na prodloužený pobyt v karavanu – zaplaťte Flexi Pass CARD a získejte ke třem dnům jeden den navíc. Dáváte-li přednost většímu pohodlí, i pro vás máme tip na úsporu. Pořiďte ubytování pro sebe a své nejbližší u CPI Hotels. Ti nabízejí hotely u nás i v zahraničí nyní se slevou 10 %.

Máte radši jednodenní výlety? Pak vezměte své nejmilejší do Zoo Dvůr Králové nebo do Zoologická zahrada Olomouc.

Co ocení babička s dědou?

Nevíte, co dát pod stromeček prarodičům? Určitě se podívejte po vitamínech a doplňcích stravy pro seniory. U našich partnerů Benu lékárnaDr. Max či Pilulka.cz naleznete spoustu produktů na posílení imunity a zdraví. Dalším tipem na užitečnou nadílku jsou nové brýle, které koupíte v GrandOptical nebo od OptikDoDomu (při platbě kartou Sodexo  získáte slevu 1500 Kč na brýlové obruby). Pokud byste chtěli babičku nebo dědu opravu překvapit, kupte dárkové knihy na e-shopu Familium, tam pořídíte například rodokmenovou knihu Strom naší rodiny.

Všechny možnosti, kde můžete nakupovat dárky s Flexi Pluxee, najdete na vyhledavac.pluxee.cz. U jednotlivých partnerských provozoven se mohou lišit platební metody.