Jak si užít Valentýn s benefity?

Single nebo v páru? Valentýn s benefity si užije každý!

02.05.2023

Svatý Valentýn se blíží a už dávno neplatí, že je pro vás tento den passé, pokud nemáte druhého do páru. Naopak. Co je víc, než mít rád sám sebe? Tak si pojďte tento den pořádně užít. A pokud byste přeci jen chtěli někoho přizvat - svůj protějšek, kamarády, mamku nebo dědu, i pro vás máme skvělé tipy na valentýnský program, které navíc můžete pořídit s našimi benefity.

Hmotné nebo zážitkové dárky?

Pokud jste klasici a rádi obdarováváte tradičními valentýnskými dárky pak vás potěšíme speciální akcí od společnosti Astratex, která si připravila slevu 25 % na plavky a spodní prádlo při nákupu na jejich e-shopu. Slevový kód najdou uživatelé našich benefitů v aplikaci Osobní účet Pluxee. 

Pokud dáváte přednost nehmotným dárkům, pak darujte nezapomenutelný zážitek, který si můžete užít společně, v podobě únikové hry, vyhlídkového letu, jízdy v závodním automobilu nebo kurzu vaření. Prohlídněte si nabídku našich partnerů Allegria, Slevomat a Zážitky.cz nebo kupte lístky na koncert či do divadla na Ticketportal.

Pro páry: Užijte si neopakovatelnou noc v zážitkovém hotelu Anybody. Vyberte si jeden z deseti originálních, slavnými filmy inspirovaných pokojů a zažijete něco úplně nového... Do děje příběhu vás vztáhne audiovizuální scéna.

 

Spolu klidně až na konec světa

Letos Valentýn vychází na úterý 14. února, proto zvažte, jestli si neudělat prodloužený víkend u nás nebo v zahraničí. Co takhle Karlovy Vary a proslulý Grandhotel Pupp nebo romantický Hotel Port na břehu Máchova jezera? Velkou nabídku relaxačních a lázeňský pobytů nabízí také na Spa.cz. Romantické valentýnské pobyty pak nabízí Lázně Bělohrad nebo Hotel Rajská Zahrada. Všechny možnosti najdete zde.

Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, pak vyrazte na hory. S našimi volnočasovými benefity ušetříte za půjčení lyží a snowboardů, ubytování i skipasy. Kde všude je přijímají se dozvíte v tomto článku.

A pro dobrodruhy, kterým je Česká republika malá, máme také dobrou zprávu! Za benefity pořídíte spolu s ubytováním i letenky od našich partnerů Kiwi nebo Letuška.cz. Stačí navštívit cestuj.pluxee.cz, kde rychle a pohodlně zakoupíte cestovatelské vouchery, které u zmiňovaných partnerů uplatníte.

 

Láska prochází žaludkem

Dobré jídlo je sázka na jistotu. S naší Gastro Pluxee můžete pozvat sebe nebo své milované na něco dobrého. Podívejte se na seznam našich partnerských restaurací a můžeme vám zaručit, že si na své přijde opravdu každý. 

Kam vyrazit ve velkých městech?

Praha: SUMO sushi, KOBEVinohradský Burger Bar, Pizza Coloseum

Brno: Kohout na víně, Grandezza Restaurant, Element Restaurant & Bar, Bistro Franz

Ostrava: Restaurant La Vida, Bistro Hogo Fogo, Restaurace Stará kuželna

Olomouc: American Grill, Long Story Short, Lobster Restaurant, M. D. Original 1869

 

Zasloužený odpočinek a relax

Je něco lepšího než se v mrazivém únoru dojít zahřát do wellnessu? Vezměte si svou Flexi Pluxee a navštivte Aquapalace Praha nebo si užijte saunové rituály v jedné z poboček Infinit v Praze, Brně nebo Senohrabech. Pokud patříte mezi milovníky masáží pak se podívejte na nabídku našeho partnera Sabai.

 

Chcete zůstat doma?

Pokud se vám nechce mezi další zamilované páry, které budou tento den na každém rohu, připravte si Valentýn v pohodlí domova. 

Využijte stravenkovou kartu Gastro Pluxee a naši službu rozvoz.pluxee.cz a nechte si dovézt jídlo až ke dveřím. Vybrat si třeba můžete z pestré nabídky restaurací na Dáme Jídlo. Pokud se chcete opravdu blýsknout, objednejte si „Dovařím“ od Eat Perfect by Filip Sajler – šéfkuchaři za vás vyberou nejlepší suroviny, částečně je upraví a zabalí, vy jídlo dovaříte a stanete se mistrem kuchyně.

 

Všechny možnosti, kde můžete uplatnit Sodexo benefity, najdete na vyhledavac.pluxee.czU jednotlivých partnerských provozoven se mohou lišit platební metody.